Uczniowie klas III wyruszyli w fascynującą podróż przez historię rozwoju komunikacji,– od pradawnych sposobów porozumiewania się aż po nowoczesne technologie, z których korzystamy dziś. Dzieci poznały, jak na przestrzeni wieków zmieniały się sposoby przekazywania informacji i jak ogromny wpływ miało to na rozwój społeczeństw. Nie zabrakło ciekawostek, wspólnych rozmów i odkrywania, jak bardzo świat się zmienił! Dziękujemy za to spotkanie, nauka przez doświadczenie to najlepsza przygoda!








