Dziś odwiedzili nas wyjątkowi goście – przedszkolacy, którzy z ogromną ciekawością przyszli odkrywać tajemnice naszej planety.Była pogadanka, prezentacja i oczywiście książki, które pomogły nam lepiej zrozumieć, jak dbać o Ziemię i dlaczego jest dla nas tak ważna. Dzieci słuchały, zadawały pytania i dzieliły się swoją wiedzą, a tej trzeba przyznać, mają już całkiem sporo! Nie zabrakło śmiechu, zabawy i małych „naukowych odkryć, było wesoło, mądrze i bardzo sympatycznie Takie spotkania pokazują, że rośnie nam pokolenie świadome i troskliwe wobec środowiska.Dziękujemy za wspólnie spędzony czas! 

s img 6498

 

 

s img 6500

s img 6501

s img 6504

s img 6508s img 6509

s img 6511

s img 6513

s img 6514

s img 6518