Trzydziestu jeden uczniów ze szkół z terenu miasta i gminy Witkowo wzięło dziś udział w XXII edycji Konkursu Zostań Mistrzem Ortografii. Uczestnicy zmierzyli się z tekstami, naszpikowanymi ortograficznymi pułapkami. Konkurs corocznie organizowany przez naszą bibliotekę rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych. Oto zwycięzcy w kategorii klas 5 i 6:

I MIEJSCE - Emilia Trzcińska ze Szkoły Podstawowej nr.1 w Witkowie.

II MIEJSCE - Wiktoria Mazurkiewicz z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gorzykowie.

III MIEJSCE - Anastazja Łaś i Katarzyna Malinowska ze Szkoły Podstawowej nr. 2 w Witkowie.

W kategorii klas 7 i 8 Jury przyznało tylko:

II MIEJSCE dla Weroniki Horn ze Szkoły Podstawowej nr.1, Anny Krzysztoń ze Szkoły Podstawowej nr. 2 i Malwiny Roszkowiak - także ze Szkoły Podstawowej nr. 2.

Wręczenie nagród odbędzie się w Bibliotece 21. 06. br. o godz. 12.00.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w konkursie!